Logo Mahjong klubu Brno

Debaty týkající se Brněnského klubu.

Logo Mahjong klubu Brno

Nový příspěvekod Yamato » 16 črc 2010, 02:17

V souvislosti s pomalu ale jistě se blížící členskou schůzí (populárně též valnou hromadou), na níž bych jako předseda chtěl představit oficiální podobu členské přihlášky do klubu a mnoha dalších materiálů, si zde dovoluji prezentovat NÁVRHY NA LOGO MAHJONG KLUBU BRNO

Hlasovat předběžne o logu, jehož vítězná varianta se posléze předá k finalizaci pověřenému grafikovi, mohou nejen členové předsednictva i řadoví členové klubu, ale s o něco menší váhou hlasů také široká veřejnost složená z dalších uživatelů tohoto fóra.

Uvedené varianty nejsou kompletním výčtem, rádi zařadíme i vaše případné návrhy. Tímto apeluji zejména na členy klubu, aby naplnili to, co se zavázali dodržovat přijetím našich stanov, a přispěli také svojí trochou do mlýna. Nečeká je za to nic menšího než veřejná pochvala, věčná sláva a nehynoucí vděk.

Hlasování (pomocí reakcí příspěvkem) bude pravidelně pročítáno a informace z něj získané budou shromažďovány a statisticky vyhodnoceny.

Děkuji za vaši spolupráci. | ご協力ありがとうございます。
Naposledy upravil Yamato dne 16 črc 2010, 02:28, celkově upraveno 1
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Re: Logo Mahjong klubu Brno

Nový příspěvekod Yamato » 16 črc 2010, 02:19

Logo Brno 1.1.jpg
Návrh 1.1

Logo Brno 1.2.jpg
Návrh 1.2

Logo Brno 1.3.jpg
Návrh 1.3
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Nový příspěvekod Yamato » 16 črc 2010, 02:22

Logo Brno 1.4.jpg
Návrh 1.4

Logo Brno 1.5.jpg
Návrh 1.5

Logo Brno 1.6.jpg
Návrh 1.6
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Nový příspěvekod Yamato » 16 črc 2010, 02:24

Logo Brno 1.7.jpg
Návrh 1.7

Logo Brno 1.8.jpg
Návrh 1.8

Logo Brno 2.jpg
Návrh 2.0
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Nový příspěvekod Yamato » 16 črc 2010, 02:39

Stuha (mezera) na krku draka z návrhu 1.1 může samozřejmě zůstat zachována i v návrzích 1.3 - 1.8
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Nový příspěvekod Buruu » 17 črc 2010, 01:42

Inu, mé názory:
Obecně bych byl buď za sjednocení odstínu červené, nebo nahražení okraje modrou, pokud jde o první sadu.
1.1 - upřednostnil bych asi draka bez stuhy, možná dokonce i spojené tělo s ocasem
1.2 - jeví se mi asi jako nejlepší z první sady
1.3 - draka bych asi velikostně upřednostnil před erbem, snad nejsem dostatečný urbální patriot - a navíc nejsou ani všichni zakládající členové z Brna
1.4 - tuto verzi bych úplně odsunul, protože je to místo draka spíše mořský koník :D
1.5-1.8 - stejně jako u 1.3
2.0 - Pro tuto verzi bych sám hlasoval. Sokol nejsem už dlouho, ale první sada mi jeho znak dost připomíná a obecně mi přijde taková designově starší či rigidnější. Raději bych volil tento živější, energetický motiv. Asi bych vyzkoušel i pár trošku jiných fontů, ale obecně mi přijde tento návrh jako nejzdařilejší.
Buruu

Nový příspěvekod BaPe » 17 črc 2010, 11:44

Jako Ostravák do tohe nemám co mluvit, ale 2.0 se mi líbí nejvíc. Co ho zkusit udelat se zakulacenými rohy a prostorově, aby vypadalo jako mahjongový kámen?
BaPe

Nový příspěvekod zennie » 25 črc 2010, 18:07

Osobne se mi taky nejvic libi verze 2.0. Co se tyce prispeti trochou do mlyna, tak se omlouvam, jelikoz v grafice jsem totalne neschopny, takze bohuzel ode mne aktivni prispevek nebude.
zennie

Nový příspěvekod chinchila » 02 říj 2010, 11:14

nj ten posledni se opravdu poved :)
chinchila

Nový příspěvekod Yamato » 18 říj 2010, 23:38

Vážení přátelé,

s přesvědčením, že tři měsíce jsou dostatečně dlouhou dobou k vyjádření vlastních názorů zainteresovaných i k paralelnímu sběru statistických informací o těchto názorech, si dovoluji úderem dnešní půlnoci prohlásit hlasování za ukončené.

Vítězným logem se stal osamocený (což možná byla jeho výhoda), leč dynamičtější návrh 2.0

Logo Brno.jpg
Logo Brno.jpg (9.55 KiB) Zobrazeno 33111 krát

Návrh bude předán odbornému grafikovi, který připraví jeho finální podobu, se kterou se budete od nynějška setkávat na všech materiálech brněnského klubu. Zároveň bude vypracován i tzv. grafický manuál, udávající pokyny ke správnému užívání klubovního loga i klubovních barev z něj vycházejících.

Ještě jednou děkuji všem, kteří se svými příspěvky (ať už zde na fóru nebo prostřednictvím interní mailové komunikace) zapojili do této akce.
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Zpět na Mahjong Klub Brno