Valná hromada v červenci

Debaty týkající se Brněnského klubu.

Valná hromada v červenci

Nový příspěvekod Yamato » 14 čer 2010, 21:08

Vážení členové Mahjong klubu Brno, v souladu se stanovami navrhuji předsednictvu, aby se k zatím nespecifikovaném datu v červenci konala členská schůze. Důvodem je nutnost provedení personálních změn v souvislosti s účastí našeho pokladníka na studentské výměnné stáži na Kansai Gaikokugo Daigaku v Ósace. Zkrátka ho musíme zbavit funkce, než nám odletí do Japonska, protože mít klubovní kasu dislokovanou na druhém konci světa není úplně nejpohodlnější. ^^
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Re: Valná hromada v červenci

Nový příspěvekod Zulda » 14 čer 2010, 21:13

Začátkem července (3.-6. +/-) budu na FF, pak budu mít čas až do 25. na kolik schůzek jen budeme chtít. :) Založil bych spíš fci stínového pokladníka, než se nám Blue vrátí, jenž jej bude jen zastupovat.
Zulda

Nový příspěvekod Yamato » 14 čer 2010, 21:41

Zulda píše:Začátkem července (3.-6. +/-) budu na FF, ...

Ano, já a Grovajl budeme začátkem měsíce ještě na ČeSFuRu, takže nepočítám s tím, že by to bylo v 七月の上旬.

Zulda píše:Založil bych spíš fci stínového pokladníka, než se nám Blue vrátí, jenž jej bude jen zastupovat.

Dobrý nápad, myslím, že se bude předsednictvu zamlouvat. Nicméně nezapomeň, že naše funkční období je jednoleté, nepočítám-li možnost opětovného zvolení.
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Nový příspěvekod Miltus » 15 čer 2010, 17:40

Zkoušky už jsou skoro za mnou (zítra už snad poslední), takže se mnou můžete počítat.
Miltus

Nový příspěvekod Lenny » 15 čer 2010, 22:16

Nevím jak budu moc... prázdniny jsou takové nejisté

jedinej volnej víkend mám 24-25
Lenny

Nový příspěvekod Yamato » 16 čer 2010, 12:31

Lenny píše:... jedinej volnej víkend mám 24-25

Mno, podle článku 5 odstavce A bodu 2 stanov je členská schůze usnášeníschopná, pokud je přítomna nadpoloviční většina členů. Takže by členové klubu v nejhorším případě rozhodovali i bez tebe.

Právě proto sem dávám téma s předstihem, abychom se dohodli na červencovém termínu, který bude vyhovovat co nejvíce členům. Uvědomte si to privilegium, že dokud se členská základna co do počtu lidí víceméně rovná členům předsednictva klubu, můžeme se operativně domlouvat. Až budeme jednou mít desítky (optimistický pohled) až stovky (opravdu velmi přehnaně optimistický pohled) členů, nebude domluva možná a datum konání členské schůze se bude direktivně určovat shora (tj. předsedou, potažmo předsednictvem).
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Nový příspěvekod Buruu » 17 čer 2010, 21:34

Možná bychom mohli poprosit Gluraka o malinkou tabulku, jakou dělával na pikasrazy?
Já za sebe dodávám, že můj volný čas má podobu:
23. 6. - 26. 6., 28. 6. - 4. 7.
18. 7., 21. 7. (pouze nouzově, přesun do a z Brna by mě přišel na pár stovek)
27. 7. - 5. 8.
16. 8. - 22. 8., 24. 8. - 27. 8. (s tím že v tuto dobu bude probíhat většina mých rozlučkových setkání, balení a zařizování)
Buruu

Zpět na Mahjong Klub Brno