Stručně o všech schůzích v tomto týdnu + o nás na animefestu

Debaty týkající se Brněnského klubu.

Stručně o všech schůzích v tomto týdnu + o nás na animefestu

Nový příspěvekod Glurak » 04 kvě 2010, 21:37

Takže. Je to takhle:

1) Mimořádná schůze 5.5 v 16:00 (až 17:00 pro opozdilce) u Blua (modrá klubovna):
program:
- focení na webovky / plakát / materiály přednášky (máme jednu modelku :D )
- organizační věci ohledně propagace na festu
- uzavření diskuzí o doméně
- hraní mahjongu ve volném čase

2) Workshop + Přednáška na Animefestu - 7.5 v přísálí B.Bakaly od 20:00 do 23:59
Součást animefestu ; zaměřeno hlavně na propagaci Mahjongu kolemjdoucím otaku, co se nevešli do hlavního sálu na promítání a skončili u nás.
Jestli nejste na animefestu, nedá se nic dělat. Zatím jsme tam já a Yamato. Pokud by někdo z vás došel a pomohl (převážně s tutorial hrama), napište, budem vděční, ale volňáska už za to asi nedostanete, Hintzu není rozdavačný.

3) Normální schůze 9.5 odpoledne u Blua (modrá klubovna):
Blue ještě upřesní. Kdyby nemohl, bude to u mě.
Normální herní program jako vždycky.
(mážná se ale přidají i nějací rekruti z festu... Buďte na ně hodní a nestrašte je, ať neutečou)
Glurak

Re: Stručně o všech schůzích v tomto týdnu + o nás na animef

Nový příspěvekod Buruu » 05 kvě 2010, 00:36

Glurak píše:1) Mimořádná schůze 5.5 v 16:00 (až 17:00 pro opozdilce) u Blua (modrá klubovna):

Dobrá, od 16:00, budu tu na vás čekat. Možná nebude moc pěkně uklizeno, ale snad to prominete. A taky počítejte s tím, že se bude končit dříve, než bývá zvykem. Je to prostředek tejdne.
K tomu ještě - vyjádřete se, prosím, všichni do tohoto tématu, jestli přijdete nebo ne - a pokud ano, v kolik hodin. Docela to pomůže... Toleruju akademickou čtvrthodinku. Zatím vím o sobě a Zuldovi. Kdo se nevyjádří, bude během středy sháněn.
Glurak píše:2) Workshop + Přednáška na Animefestu - 7.5 v přísálí B.Bakaly od 20:00 do 23:59
(...)
Zatím jsme tam já a Yamato.

Měl by tam být, co vím, ještě Grovajl, tedy tři lidé. Čtvrtý může být nováček nebo několik nováčků ;)
Glurak píše:3) Normální schůze 9.5 odpoledne u Blua (modrá klubovna):
Blue ještě upřesní. Kdyby nemohl, bude to u mě.
Normální herní program jako vždycky.

Upřesním začátek - pro minimalizaci omylů tentokrát sudé číslo, 14:00.
Buruu

Nový příspěvekod martin » 05 kvě 2010, 11:53

Kus, ja uz postoval do toho druhyho, nemam fora rad, je v tom neporadek =D
Dojdeme s modelkou neco po pul pate. Ona ma skolu, ja jsem v praci. Tak si zatim zahrajte a my pak dojdem na foceni =)
martin

Nový příspěvekod Soli » 10 kvě 2010, 00:25

Bohužel jsem kvůli službě nemohl být na celé přednášce+workshopu o Mahjongu na AFku, ale Glurak nám to vynahradil v neděli ráno rychlým vysvětlením pravidel a ukázkovými hrami.
S Tyrussem nás Mahjong velice bavil, tak kdo ví, možná, že založíme pražský klub :)
Kluci, díky za všechno :)
Soli

Nový příspěvekod Zulda » 03 čer 2010, 11:59

Na kdy vidíte další schůzku? Já od tohoto víkendu budu mít čas víceméně kdykoliv.
Zulda

Nový příspěvekod Grovajl » 03 čer 2010, 12:44

Soli píše:Bohužel jsem kvůli službě nemohl být na celé přednášce+workshopu o Mahjongu na AFku, ale Glurak nám to vynahradil v neděli ráno rychlým vysvětlením pravidel a ukázkovými hrami.
S Tyrussem nás Mahjong velice bavil, tak kdo ví, možná, že založíme pražský klub :)
Kluci, díky za všechno :)

Hmmmm a pokud ten klub zalozite, bude to odnoz toho naseho klubu, ze? :) My jsme totiz ted jediny oficialni klub v republice a ono by se to mlelo, takze budeme jeden velky klub, ktery muze mit postupem casu pobocky v dalsich mestech ^^
Grovajl

Nový příspěvekod Glurak » 03 čer 2010, 21:20

Grovajl píše:Hmmmm a pokud ten klub zalozite, bude to odnoz toho naseho klubu, ze? :) My jsme totiz ted jediny oficialni klub v republice a ono by se to mlelo, takze budeme jeden velky klub, ktery muze mit postupem casu pobocky v dalsich mestech ^^

Ehm. Nemyslím si, že to funguje právě takhle.
Glurak

Nový příspěvekod Yamato » 05 čer 2010, 13:27

Grovajl píše:Hmmmm a pokud ten klub zalozite, bude to odnoz toho naseho klubu, ze? :) My jsme totiz ted jediny oficialni klub v republice a ono by se to mlelo, takze budeme jeden velky klub, ktery muze mit postupem casu pobocky v dalsich mestech ^^

Grovajl si tady patrně plete "klub" a "asociaci" (která je stále ještě ve fázi příprav). Brno má sice první oficiální klub, ale to nás nijak nestaví nad ostatní postupně vznikající kluby z jiných měst. Až bude ministerstvem vnitra schválena Česká asociace mahjongu coby právnická osoba s právní subjektivitou, stane se nadřazeným orgánem všech klubů, a v jejím vedení bude vždy alespoň jeden zástupce každého klubu.
ブルノ麻雀クラブ会長
Yamato

Zpět na Mahjong Klub Brno